Dosáhněte automatického navýšení prodejů pomocí inteligentní propagace
KloverGroup vám nabízí pestrou škálu marketingových řešení. Pomáháme svým partnerům dosáhnout jejich marketingových cílů v online prostředí s laserově přesnou účinností.

Kdo jsme

KloverGroup je výkonná globální marketingová organizace, která myslí na budoucnost. Jsme odborníci na administraci CPA, CPC, CPM a CPL kampaní. Garantujeme svým váženým inzerentům a klientům nejkvalitnější výsledky a ekonomická řešení.

Reklama ve vyhledávačích

Optimalizace (SEO) a PPC reklama v internetových vyhledávačích jsou naším denním chlebem. Náš inovativní tým je připraven nabídnout vám řešení pro neustále se měnící svět indexů Google, AdWords, Bing a Yandex.

Displejová reklama

Proč byste měli jen vyvěsit banner a doufat, že to dobře dopadne? Zajistíme vám maximální efekt pomocí lokalizace přesně zaměřené na vaši mezeru na trhu.

Mobilní reklama

2,7 miliardy uživatelů sociálních sítí čeká na vaše reklamní kampaně. Poskytneme vám nástroje, kterými dokážete zaujmout vaši cílovou skupinu.

Jsme mezinárodní tým

KloverGroup vám může s radostí nabídnout odbornost svého skutečně globálního týmu. Jsme připraveni na nejnovější trendy traffic managementu, analytiky, monetizace a propagace produktů napříč státy, platformami a nejrůznějšími geograficky specifickými sociálními sítěmi. Naše mezinárodní odbornost nám umožňuje navrhovat řešení a strategie, které vašemu produktu poskytnou konkurenční výhodu.

  • Reklama v režimu autopilota
  • Skutečně globální návštěvnost
  • Bezpečnost nové generace

Přátelská a mnohostranná UI

Své platformy navrhujeme tak, abychom vám usnadňovali život. Zjednodušte své každodenní úkony a optimalizujte své kampaně.

  • Jednoduché zavedení
  • Detailní přehledy
  • Platíte pouze za výsledky

Přitáhněte na své webové stránky nové zákazníky

Ujistěte se, že je vám vaše cílové publikum slyší a že se kliknutí na reklamu proměňují v nové zákazníky. Můžeme vás ubezpečit, že vaše reklamy uvidí miliony lidí na Instagramu, Facebooku a na mezinárodních online platformách.

  • Organická návštěvnost
  • Inteligentní úpravy zacílení
  • Maximální pokrytí

Pojďme si povídat

Napište našemu přátelskému týmu, odpovíme vám do 24 hodin.

Klover Group a.s.
Slavníkova 2357/9, 169 00, Prague, Czech Republic
+ 420 703 997 547, hello@klovergroup.com

IČ: 06577415, Zapsaná v OR, vedeném Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 22963.